Čoskoro po Katalógu pre autolakovne vychádza Katalóg pre karosárne.

Začiatkom roka sme distribuovali úplne nový Katalóg príslušenstva a vybavenia pre autolakovne. Ide o obsiahly, vysoko profesionálny materiál, v ktorom nájdete detailný popis nami dodávaných produktov v oblasti brúsenia a leštenia, ochrany zdravia, náradia a príslušenstva, striekacej techniky, maskovania, spotrebného materiálu alebo chémie pre umývanie. 

Jednotlivé produkty sú označené objednávacím číslom a popisom, ktorý vám zodpovie vaše dotazy a pomôže pri vašich objednávkach. 

Keďže sa zaoberáme nielen príslušenstvom do lakovní, ale taktiež do karosární, máme pre vás i Katalóg vybavenia a príslušenstva pre karosárne, kde budete môcť nájsť jednotlivé technologické karosárske vybavenie našich dodávateľov, náradia a vybavenia, akými sú brúsky alebo dielenské náradie pre karosárne, maskovacie pásky alebo pomôcky na ochranu zdravia. Keďže nami ponúkané produkty z oblasti karosárstva sa neustále rozširujú, predpokladáme, že súčasný katalóg bude priebežne doplňovaný o ďalšie vybavenie a príslušenstvo. 

Katalóg je k dispozícii u vašich obchodných zástupcov alebo k stiahnutiu v elektronickej verzii.  

Prílohy

Servind Ilava

Sídlo spoločnosti v Ilave

# ## # #  # # #

Nahoru