Lakovacie systémy

Spoločnosť Servind sa v rámci prvovýroby automobilov (OEM) špecializuje na opravárenské / malosériové procesy lakovania karosérií za použitia náterového systému Standox (od spoločnosti DuPont). Súčasťou našich služieb je aj poskytovanie komplexnej technickej podpory a portfólia ďalších kvalitných služieb ako sú školenia, vzdelávanie, poradenstvo, dodávky just-in-time a mnoho ďalších.

Vyberte si produkt, ktorý najlepšie vyhovie vašim náročným požiadavkám:

  • Standoblue

Standoblue je úplne nová technológia lakovacích materiálov, ktorá v sebe koncentruje to najdôležitejšie, čo lakovňa potrebuje: dokonalé farby, efektívne spracovanie, rýchlu aplikáciu a metalízy bez mráčikov.

Viac

  • Standohyd

Standohyd, vodouriediteľný lakovací systém, spĺňa prísne ekologické smernice Európskej únie. Je súčasťou skupiny Pro-future, produktového radu, ktorá sa vyznačuje nízkym obsahom rozpúšťadiel. Bol oficiálne schválený všetkými poprednými výrobcami automobilov.

Viac

  • Standocryl

Od januára 2007 je v platnosti smernica EÚ o riedidlách. Tá definuje prísne limity pre emisie organických rozpúšťadiel. Na opravy laku smú byť používané iba materiály, ktoré zodpovedajú novým pravidlám.

Viac

 

MicroRepairs

Chytré riešenia pre malé poškodenia. MICROREPAIR je nákladovo efektívny postup pre profesionálne opravy drobných poškodení laku ako sú škrabance alebo malé zárezy.

Viac

Subdodávateľom do automobilového priemyslu ponúkame náterové systémy na plasty od nemecko-francúzskeho konzorcia Madera Lacke a tiež práškové farby belgického výrobcu Oxyplast (člen skupiny ProTech). Ponuku našich komplexných služieb a technickú podporu samozrejme poskytujeme aj všetkým zákazníkom na tomto trhu.

# # # # # # # #

Nahoru