Lakovacie systémy pre osobné vozidlá a motocykle

Bugatti - laky pro osobní automobily

Moderné lakovacie technológie, ako je napríklad Standoblue Basecoat alebo Standohyd Basecoat sú vysoko ekonomické, šetrné k životnému prostrediu a pomáhajú dosahovať optimálnu kvalitu.

Vyberte si produkt, ktorý najlepšie vyhovie vašim náročným požiadavkám:

  • Standoblue

Standoblue je úplne nová technológia lakovacích materiálov, ktorá v sebe koncentruje to najdôležitejšie, čo lakovňa potrebuje: dokonalé farby, efektívne spracovanie, rýchlu aplikáciu a metalízy bez mráčikov.

Viac

  • Standohyd

Standohyd, vodouriediteľný lakovací systém spĺňa prísne ekologické smernice Európskej únie. Je súčasťou skupiny Pro-future, produktovej rady, ktorá sa vyznačuje nízkym obsahom rozpúšťadiel. Bol oficiálne schválený všetkými poprednými výrobcami automobilov.

Viac

  • Standocryl

Od januára 2007 je v platnosti smernica EÚ o riedidlách. Tá definuje prísne limity pre emisie organických rozpúšťadiel. Na opravy laku môžu byť používané iba materiály, ktoré zodpovedajú novým pravidlám.

Viac

 

MicroRepairs

Chytré riešenie pre malé poškodenia. MICROREPAIR je nákladovo efektívny postup pre profesionálne opravy drobných poškodení laku ako sú škriabance alebo malé zárezy. Možno ich realizovať s našimi technológiami Standoblue, Standohyd aj Standocryl.

Viac

 

# # # # # # # #

Nahoru