Vybavenie karosární

Spoločnosť Car-O-Liner patrí medzi popredných lídrov v oblasti autoopravárenstva poškodených karosérií. Medzi kľúčové zariadenia každej karosárne bezpochyby patria rovnacie stolice.  Existuje viac variantov, ale vždy majú rovnaký účel.

Na začiatku každej opravy je rozhodnutie, či poškodenie opravovať alebo nie. Veľkým spresnením a zrýchlením karosárskej práce je meriaci systém Car-O-Liner. Vozidlo sa nemusí kompletne odstrojovať, a pritom je technik schopný presne určiť, kde a ako je vozidlo poškodené.

Ku každej oprave karosérií neodmysliteľne patria i zváračky. Spoločnosť Car-O-Liner má v portfóliu zváračky od najjednoduchších variantov pre malé dielne až po plne automatické budovacie stroje pre opravy najnovších materiálov ako sú napr. vysokopevnostné ocele. 

V našej ponuke vybavenia pre karosárne sa nachádzajú i produkty ďalších prvotriednych výrobcov. Za všetky spomíname švajčiarsku firmu Betag Innovation a jej zariadenie Hotbox na drobné opravy či Alu Flatliner na opravy hliníkových častí karosérie. Ďalším významným výrobcom je firma Migatronic a jej zdroje pre zváranie, alebo výrobca odsávania a ochranných zásten firma Kemper.

Pre viac informácií prosím kliknite na Katalóg vybavenia pre karosárne

# ## # #  # # #

Nahoru