Vybavenie lakovní

Vybavení pro autoprůmysl

Súčasťou našej ponuky pre trh automobilového priemyslu sú aj nástroje, zariadenia, vybavenia i dodávky väčších investičných celkov, ktoré bezprostredne súvisia s lakovaním v sériovej aj mimosériovej výrobe. Väčšinu ponúkaných produktov našim zákazníkom v rámci dodávky inštalujeme a u všetkých zabezpečujeme záručný a pozáručný servis (certifikované dodávateľmi).

Lutro GmbH

Nemecký výrobca lakovacích kabín, prípravných stáni a vybavení lakovní patrí k absolútnej svetovej špičke v oblasti aplikácie lakovacích materiálov. Viac ako 60 rokov je významným dodávateľom do celého sveta. Každý produkt z ponuky je prakticky tvorený podľa požiadaviek konkrétneho zákazníka, tak aby boli splnené nielen priestorové požiadavky klienta, ale aby bolo zvolené aj maximálne efektívne riešenie. Významné miesto nachádzajú lakovacie kabíny Lutra po celom svete i v priemyselnej výrobe.

TERMOMECCANICA

Renomovaný taliansky výrobca dodáva kompletné lakovacie technológie počnúc prípravnými stániami v niekoľkých desiatkach prevedení a končiac lakovacími kabínami v najrôznejších veľkostiach. Lakovacie kabíny môžete mať od rozmeru 6 x 4 x 2,5 m až po kabíny pre lakovanie nákladných automobilov s rozmerom 24 x 5 x 5 m.

Rozsah vybavenia a modifikácie jednotlivých dodávok je konzultovaná pri osobnej návšteve technikov spoločnosti Servind priamo u zákazníka.

V súčasnej dobe sa môžete v Slovenskej a Českej republike stretnúť s takmer 300 zariadeniami TERMOMECCANICA nielen v oblasti autoopravárenstva, ale aj v priemysle či drevovýrobe.

SYMACH

Hoci relatívne nový hráč na trhu lakovacích kabín, napriek tomu ako jediný prichádza s revolučnou myšlienkou vykurovania lakovacích kabín nie formou klasických horákov s tepelným výmenníkom popr. horákov s priamym spaľovaním, ale vykurovaním pomocou dosiek, ktoré pracujú s rozkladom plynu na rovnakej báze ako sušiace roboty. Výhodou týchto zariadení je výrazná úspora energií a prevádzkových nákladov.

Viac informácií o sušiacich technológiách Symach nájdete tu.

HERKULES

Nemecká spoločnosť Herkules ponúka umývacie systémy pre striekacie pištole, infražiariče, mobilné či zabudované zdviháky, lisy na papier a lisy na plechovky. Vďaka nespočetným skúsenostiam, inovatívnym technológiám a správne zvolenej stratégii uspokojuje Herkules dopyt aj tých najnáročnejších profesionálov.
Spoločnosť bola založená už v roku 1974 a vďaka dôrazu na inovácie svojich výrobkov sa už čoskoro dočkala zaradenia medzi špičkových výrobcov.

Hamach

Centrálne odsávanie vybavené najmodernejšími technológiami Siemens a nerezové vybavenie pre lakovne a miešarne farieb.

IRT

Infražiariče a systémy infražiaričov pre najnáročnejšie požiadavky všetkých profesionálov.

# # # # # # # #

Nahoru