Nový kalendár Standox je tu!

Standox kalendár 2019 alebo nástenný kalendár s príbehom. Pre mnohých majiteľov automobilov je ich vozidlo viac ako len dopravný prostriedok. Vyjadruje ich osobnosť a životný štýl. Táto emócia je základným kameňom nového kalendára Standox, nazvaného Cars & Characters. Fotograf obratne zachytáva nielen samotné vozidlá, ale zároveň i charakter ich vodičov.

Fotografické štúdio Van der Vaart z Holandska sa už 35 rokov špecializuje na svet automobilov. Mercedes, BMW, Hyundai, Renault, Tesla alebo Volvo, sotva existuje nejaký automobilový výrobca, pre ktorého by nefotili. Nový kalendár Standox - Cars & Characters - ukazuje každé auto, pre svojich majiteľov, ktorí k nemu majú zvláštny vzťah, v typickej situácii. Emotívna kompozícia snímkov ukazuje majiteľovu hrdosť a vášeň pre svoje vozidlo a rovnako trochu poodhaľuje i osobu, ktorá ho riadi.

„Pracuj tvrdo. Zostaň silný.“, to je motto vášnivého farmára, predstavujúceho január. Nie je teda prekvapením, že Mercedes W123 je jeho pýchou a radosťou. Táto úžasná klasika je dodnes nedocenená.

Vyobrazenie júla nás nenechá na pochybách, že La Vita e Bella, alebo že „Život je krásny“. Životný štýl majiteľa, ktorý sa vyznačuje talianskou elegenciou, sa dokonalo odráža na obrázku. V idylickej kulise cesty po pobreží mora si vodič užíva výhody šarmantnej Alfy Romeo 4C a spoločne vytvára dokonalú harmóniu.

Dve skutočné sily ukazujú fascináciu americkým štýlom života v októbri. Budova, ozdobená graffitmi, v typickej newyorskej ulici je kulisou pre majiteľa, oblečeného do čiernej farby, ťažkých motorkárskych topánok s potetovanými ramenami, a jeho Ford Model B z roku 1932, ktorý bol predstavený na Hot Rod. Jeho životné motto „Život je krásna jazda“ je mienené doslova a obrazne.

Už viac ako 30 rokov pripravuje Standox v spolupráci s renomovanými fotografmi originálne nástenné kalendáre. Nie sú komerčne dostupné, ale smerujú výhradne k svojim zákazníkom a priateľom značky prémiových lakovacích materiálov Standox z nemeckého Wuppertalu. Niektoré z motívov, ako napríklad Hot Rod, si môžete stiahnuť ako pozadie monitoru na www.standox.com/characters.

Fotografie

Servind Ilava

Sídlo spoločnosti v Ilave

# # # # # # # #

Nahoru